Први замјеник високог представника Луис Кришок се састао са делегацијом Представничког дома Конгреса Сједињених Америчких Држава, конгресменом Китом Селфом и конгресменом Сухасом Субрамањамом, како би разговарали о политичкој ситуацији у Босни и Херцеговини.
Први замјеник Кришок је поздравио ову посјету која је конкретан показатељ континуираног интереса америчког Конгреса за Босну и Херцеговину, као и важности даљег ангажмана Сједињених Америчких Држава у пружању подршке миру, стабилности, демократским институцијама и потпуној имплементацији Дејтонског мировног споразума.









