Valentin Inzko
visoki predstavnik
od marta 2009.
OHR-PDHR-Hearne60x80
Dennis W. Hearne
prvi zamjenik visokog predstavnika
od oktobra 2017.

 

Raniji visoki predstavnici

Miroslav Lajčák
bivši visoki predstavnik
juli 2007. – mart 2009.
Christian Schwarz-Schilling
bivši visoki predstavnik
januar 2006. – juli 2007.

Paddy Ashdown
bivši visoki predstavnik
maj 2002. – januar 2006.
Wolfgang Petritsch
bivši visoki predstavnik
august 1999. – maj 2002.

Carlos Westendorp
bivši visoki predstavnik
juni 1997. – juli 1999.
Carl Bildt
bivši visoki predstavnik
decembar 1995. – juni 1997.

 

Raniji prvi zamjenici visokog predstavnika

Bruce G. Berton
bivši prvi zamjenik
septembar 2015. – oktobar 2017.
David M. Robinson
bivši prvi zamjenik
septembar 2014. – septembar 2015.

Tamir G. Waser
bivši prvi zamjenik
oktobar 2013. – august 2014.
Roderick W. Moore
bivši prvi zamjenik
septembar 2010. – oktobar 2013.

Raffi Gregorian
bivši prvi zamjenik
januar 2007. – juli 2010.
Lawrence Butler
bivši prvi zamjenik
mart 2005. – januar 2007.

Donald S. Hays
bivši prvi zamjenik
juli 2001. – mart 2005.
Ralph Johnson
bivši prvi zamjenik
juli 1999. – juli 2001.

Jacques Paul Klein
bivši prvi zamjenik
juli 1997. – juli 1999.
Michael Steiner
bivši prvi zamjenik
januar 1996. – juli 1997.

 

Raniji viši zamjenici visokog predstavnika

Peter Bas-Backer
bivši viši zamjenik
februar 2006. – juli 2007.
Martin Ney
bivši viši zamjenik
juni 2005. – februar 2006.

Werner Wnendt
bivši viši zamjenik
august 2003. – maj 2005.
Bernard Fassier
bivši viši zamjenik
august 2002. – decembar 2004.

Gerhard Enver Schrömbgens
bivši viši zamjenik
juli 2002. – august 2003.
Mattias Sonn
bivši viši zamjenik
oktobar 2000. – juli 2002.

Matei Hoffmann
bivši viši zamjenik
oktobar 1999. – oktobar 2000.
Hanns H. Schumacher
bivši viši zamjenik
novembar 1997. – juli 1999.

Gerd Wagner
bivši viši zamjenik
juli 1997. – septembar 1997.